Akdeniz bölgesinin lideri…

Propak Endüstriyel son yıllarda endüstriyel temizlik ve hijyen ürünleri üretimi alanında hizmet ve servis altyapısı ile müşteri memnuniyetini sağlamış Akdeniz Bölgesinin en güçlü firmalarından birisidir.

Eskiden gelen alışkanlıklarınızı ilk kullanımda bırakacağınız, pahalı ve işe yaramayan temizlik ürünlerini bir kenara bırakmanın zamanı geldi.

Propak Endüstriyel Kağıt Gıda Hijyen Ürünleri Temizlik İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti, son yıllarda endüstriyel temizlik ve hijyen ürünleri üretimi alanında hizmet ve servis altyapısı ile müşteri memnuniyetini sağlamış Akdeniz Bölgesinin en güçlü firmalarından birisidir.

Müşteri talebini zamanında, kaliteli, en iyi koşullarda karşılamak ve; Pazarında SAYGILI, Bölgesinde LİDER, Sektöründe YÖNLENDİRİCİ bir kuruluş olmayı hedeflemektedir.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayışımız, işe yüreğini koyan çalışanlarımız ve yaygın hizmet ağımızla ihtiyaçlarınıza anında ve sorunsuz cevap verebilmekteyiz. TSE / TSEK / ISO belgelerine sahip olmamız, isteklerinizin karşılanması konusunda en büyük güvencenizdir.

Amacımız müşteri memnuniyetini minimum maliyetle sağlamak ve siz değerli iş ortaklarımızla sadece bugün değil dün olduğu gibi yarınlarda da birlikte olmak ve birlikte çalışmaktır.

Inovasyon

Propak Endüstriyel büyüyen ve her geçen gün daha da kendisini geliştiren dinamik yapısı ile konusunda tam uzman kadrosu ile yılların birikim ve tecrübesiyle hizmet vermege devam etmektedir.

Ar-Ge Çalışmalarımız

Propak Endüstriyel ambalajına giren her ürünümüzün ar-ge si uzun bir süreçten geçer, hijyenik testlerden geçen ürünlerimiz, dermatolojik testlere tabi tutulur ve %100 etkisi kanıtlanmış ürünlerimizin üretimine başlanır.

Üretim Tesisimiz

Ar-Ge çalışmaları yapılan ürünümüz, 5.000m2 kapalı alan da konusunda uzman kimyagerlerimizce üretim bandına alınmaktadır. En doğru sunum ve en doğru ambalajlanma tekniği ile üretim aşamasını tamamlamaktadır..

Paketleme ve Sevkiyat

Tüm PROPAK ürünleri niteliklerine göre kolilendikten sonra, taşıma aşamasında sorun çıkarmaması için paletler üzerinde folyolanır. Taşıma türüne göre sevkiyat esnasında esnemesi önlenerek ürünün sağlıklı bir şekilde lojistiği sağlanır.

Satış Sonrası

Propak Kimya üretim aşamalarında olan titizliğini satış sonrası konularında da göstermektedir. Daima mükemmeli yakalamaya koşan PROPAK bu kriterlerinden taviz vermeden bayi ağını genişletme yolunda devam etmektedir.